Maliann, T2+ A 5 Min De La Plage
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες Παιδική πισίνα | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Maliann, T2+ A 5 Min De La Plage Sainte-Anne 37 τ.μ. Βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία με θέα στον κήπο. An Mao The Legacy of Ancestors απέχει 3 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα, ενώ η Παραλία Les Salines βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς.
Το κέντρο της πόλης απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Anse Trabaud βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ.
Επιπλέον, υπάρχουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το διαμέρισμα Maliann, T2+ A 5 Min De La Plage διαθέτει walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα για την άνεση σας.
Για την εξυπηρέτησή σας, αυτό το κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες μπορούν να πάνε για κολύμπι στην πισίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Moulin de Val d'Or1,3 χλμ.
- La Vague Bleue600 μ.
- Marche aux Poissons Sainte-Rose Anglio1,5 χλμ.
- Piton de Creve Coeur1,5 χλμ.
- La Dunette1,4 χλμ.
- Oz'ar1,5 χλμ.
- Lagon Evasion1,1 χλμ.
- Chapelle Notre-Dame de la Salette1,3 χλμ.
- Anse Trabaud1,4 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire40 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Ανιχνευτές καπνού
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
- Επιτραπέζια παιχνίδια
- Παιδική πισίνα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Maliann, T2+ A 5 Min De La Plage;
Θα χρειαστείτε 20 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Maliann, T2+ A 5 Min De La Plage στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Maliann, T2+ A 5 Min De La Plage;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Maliann, T2+ A 5 Min De La Plage αποτελεί 110$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Maliann, T2+ A 5 Min De La Plage;
Το το διαμέρισμα Maliann, T2+ A 5 Min De La Plage παρέχει χώρος στάθμευσης.